Středa, 15. dubna 2015

Zítra se slaví …

LEGENDÁRNÍ NAROZENINOVÁ PÁRTY – dne 16.4.2015 v Lucerna Music baru.

growshop_logo_1

Growshop slaví 17. narozeniny

Rok se s rokem sešel a nejstarší český growshop slaví už 17. narozeniny! Uplynulý rok byl klidný jako moře při tsunami a už potřebujeme všichni trošku zarelaxovat.

Hoďte se do klidu, výhodně nakupte a přijďte.

Sleva, co stojí za nákup

Všechny vás zveme už dnes, hned, teď, do našeho obchodu v Bořivojce na Žižkově. Od 17. března do 17. dubna 2015 je náš kompletní sortiment k dispozici s bezkonkurenční 17% slevou. Vybavte se na novou sezónu kvalitními hnojivy, doplňky výživy rostlin, substráty, pěstebními médii a dalšími důležitými potřebami pro outdoor i indoor pěstování rostlin. Kromě vybavení pro pěstitele a zahradníky nabízíme také široký výběr kuřáckých a vaporizačních potřeb – papírky různých velikostí, filtry, bongy, blunty, drtičky, baličky a samozřejmě vaporizéry.

Nakupovat se slevou můžete také na našem eshopu.

Párty, kde nemůžeš chybět

Vrcholem měsíční oslavy growshop narozenin bude legendární b-day párty v Lucerna Music Baru ve čtvrtek 16.dubna 2015. Pohostíme vás welcome drinkem, tradičním rautem se šunkou a luxusními sýry. Hudebním program zatím pečlivě tajíme, ale když budete sledovat náš facebook Growshop.cz, dozvíte se všechno včas.

Na pátek po kalbě si rozhodně nezapomeňte naordinovat dovolenou, ať stihněte poslední nákup se slevou!

„Vstupenky na párty ke každému nákupu nebo v soutěžích našich partnerů“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *