Ten vtip znáte:
„Dežo, ty pálíš slivivovicu…
„Né pán policajt
„Ale má máš přístroj!!!
„Mám
„Tak 500 pokuta
„Tady je 1000
„To proč ?
„To je za znásinění
“ Ty jsi znásilnil?
„NE, ale mám přístroj!!! .-D

Ten vtip znáte:
„Dežo, ty pálíš slivivovicu…
„Né pán policajt
„Ale má máš přístroj!!!
„Mám
„Tak 500 pokuta
„Tady je 1000
„To proč ?
„To je za znásinění
“ Ty jsi znásilnil?
„NE, ale mám přístroj!!! .-D





















Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.